Polish English French German Italian Russian Spanish Swedish
05 Mar

Wyposażenie sali konferencyjnej

Nowoczesne rozwiązania dla sal konferencyjnych pozwalają na uproszczenie i usprawnienie technologii w salach zebrań lub w całym obiekcie. Zintegrowane rozwiązania upraszczają instalację i praktyczne wykorzystanie technologii, a także możliwości jej konserwacji oraz skalowalność (rozbudowę) w dowolnym momencie. Obecnie dostępne systemy dla sal konferencyjnych ewoluowały daleko poza panel dotykowy do kontroli oświetlenia i rolet.

Systemy dla sal konferencyjnychObecnie jeden panel staje się centrum sterowania wszystkimi funkcjami, na które pozwala pomieszczenie do spotkań.
Od zarządzania prezentacją, przez kontrolę i automatyzację oświetlenia, sterowanie zasłonami, ekranami projekcyjnymi, temperaturą oraz sprzętem audio-wideo.

 

 

Gdy pozwolisz profesjonalnemu systemowi zająć się kontrolą pomieszczenia i technologii prezentacyjnych, sam będziesz mógł skoncentrować się na zawartości spotkania.


Funkcje znajdujące zastosowanie w salach konferencyjnych:

  • Uproszczone sterowanie wieloma urządzeniami z jednego panela (m. in. oświetleniem, roletami, temperaturą, obrazem i dźwiękiem,  wideokonferencją)
  • Prowadzenie prezentacji na jednym lub wielu ekranach TV lub projekcyjnych

Oraz dodatkowa funkcjonalność usprawniająca organizację w firmie:

  • Prowadzenie zdalnych prezentacji  z udziałem systemu wideokonferencji
  • Zarządzanie dostępnością sal konferencyjnych w kalendarzu (scheduling) z poziomu m. in. Microsoft Outlook
  • Podgląd zaplanowanych i odbytych spotkań w salach
  • Zaawansowane narzędzia do prowadzenia prezentacji interaktywnych (komentowanie, rysowanie, podręczny kalkulator, przeglądarka i inne)
Więcej w tej kategorii: « System nagłośnienia multiroom

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.