Polish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Automatiqa to firma zajmująca się profesjonalnym projektowaniem, wykonywaniem i integracją instalacji oraz systemów w budynkach komercyjnych. Działamy w nowoczesnych technologiach automatyki budynku oraz automatyki przemysłowej.

Współpracujemy z naszymi klientami, doradzając i realizując dla nich rozwiązania technologiczne pomagające zwiększać efektywność ich przedsiębiorstw.

Zapewniamy realizację rozwiązań technologicznych na najwyższym poziomie, które pozwalają na stały wzrost jakości produkcji, organizacji i bezawaryjności działania przedsiębiorstw, przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z eksploatacją.

Nasze podstawowe wartości kształtują kulturę i określony charakter naszej firmy:

 

  • Budowa dla przyszłych pokoleń, zgodnie z zasada zrównoważonego rozwoju.

  • Pozyskiwanie i rozwój najlepszych pracowników oraz ich rozwój w oparciu o maksymę "wszystko da się zrobić".

  • Tworzenie wartości dla Klienta: Kreowanie długoterminowych korzystnych dla wszystkich stron relacji.

  • Konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości usług dla naszych Klientów w Polsce i zagranicą.

  • Budowanie zaufania działając odpowiedzialnie,  etycznie, spełniając zobowiązania wobec wszystkich interesariuszy.

Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, masz talent i posiadasz doświadczenie oraz interesuje Cię praca przy nowoczesnych i ciekawych projektach, wspólnie z wspierającym zespołem profesjonalistów, prześlij nam swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a być może to Ty już wkrótce dołączysz do naszego zespołu!

Prowadzimy otwartą rekrutację na poniższe stanowiska. Poszukujemy fachowców i profesjonalistów, a jednocześnie nie przeoczymy żadnego talentu. Jeśli uważasz, że to Ciebie szukamy, nie czekaj i zgłoś się do nas!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wykonujemy kompleksowe realizacje instalacji AV dla obiektów komercyjnych tj. wyposażenia sal konferencyjnych, nagłośnienia obiektów i systemy wideo.

Projektujemy, wykonujemy oprogramowanie oraz kompleksowy montaż systemów automatyki budynku i BMS we wszystkich typach obiektów komercyjnych.

SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) jest to system, który nadzoruje procesy technologiczne lub produkcyjne.

Wykonujemy kompleksowe projekty rozwiązań automatyki budynku oraz procesów technologicznych. Tworzymy pełną dokumentację od koncepcji po wytyczne realizacyjne.